На сьогоднішній день важко уявити своє життя без електрики. Сучасний ринок електротехнічної продукції неймовірно великий. У загальному сенсі слова, електротовари – це промислові, побутові пристрої й устаткування, що працюють від електричного живлення, а також службовці для вироблення або передачі струму.

Існує кілька основних вимог, що пред’являються до електротехнічної продукції:

  • всі електротовари розраховані на конкретне напруга, при якому вони стабільно і безпечно працюють;
  • всі електротехнічні пристрої повинні бути добре захищені від зовнішнього впливу пилу, вологи і прямих сонячних променів. Таким чином, корпус приладу зазвичай виконується з пластика (щоб не проводити струм), а токовиводящіе деталі приладу повинні бути заізольовані, ізоляційний шар дротів і шнурів мати цілісний вигляд;
  • на кожному електроприладі обов’язкова присутність IP індексу, що вказує рівень його захисту. Як правило, діапазон IP індексу перевірених сертифікованих електротоварів варіює від 1 до 6.

Тому, важливим фактором є виявлення рівня безпеки електроприладів. З огляду на велику конкуренцію на ринку електроприладів, багато компаній, намагаються досягти успіху в дизайнерської стороні питання, можливо, нехтуючи безпекою потенційних клієнтів.

Вся електротехнічна продукція повинна відповідати ГОСТу, пройти цілий комплекс тестових заходів. Кожен магазин, який спеціалізується на електротехнічних приладах, пропонує свій асортимент товарів.

У категорії електротехнічна продукція представлені наступні найменування: рубильники ВР щитки для лічильників, щитки під автомати, модульні автоматичні вимикачі, силові автоматичні вимикачі, ізолятори, магнітні пускачі, реле, ПЗВ і т.д.