купить кабельные разветвители в ДнепропетровскеИзготовляем кабельные разветвителиКабельний розгалужувач – багатолінійний сполучний пристрій, призначений для підключення до транзитних електропровідних ліній декількох проводів за допомогою затискачів. Використовуються для безпечного і компактного підключення фазних, нульових і захисних проводів різного перерізу. Кабельний разветвитель встановлюється за допомогою болтів безпосередньо на панель щита або на 35 мм монтажну DIN-рейку в щитовому обладнанні.

КАБЕЛЬНИЙ розгалужувачах 94/35. Модель 150В / 12

Кабельний разветвитель – сполучна пристрій, призначений для підключення розподільчих проводів до кабелю або шині перетином до 150 мм. кв. Значно спрощує монтаж і подальше підключення додаткових споживачів.

КАБЕЛЬНИЙ розгалужувачах 37/6. Модель 6/63, 6/125

Призначений для використання спільно з модульними автоматичними вимикачами серії ВА1-63, ВА63-100, пристроями захисного відключення серії УЗО1-63, диференціальними автоматичними вимикачами серії АД1-40, АД2-63. Значно спрощує монтаж і подальше підключення додаткових споживачів.

Використання кабельного розгалуджувача – альтернатива розподільної шині. Така заміна дозволяє виконувати роботу швидше і знизити кінцеву вартість збірки.

КАБЕЛЬНИЙ розгалужувачах 37/6. Модель 100/10, 250/16, 400/16, 600/35

Призначений для використання спільно з автоматичними вимикачами серії ВА77-1. Значно спрощує монтаж і подальше підключення додаткових споживачів.

Использование кабельного разветвителя – альтернатива распределительной шине. Такая замена позволяет выполнять работу быстрее и снизить конечную стоимость сборки.

Однак, дані моделі можуть бути також встановлені безпосередньо на силову розподільну шину. Для цього в шині необхідно зробити лише один отвір – для кріплення кабельного розгалуджувача, до якого підключаються відходять провідники. Це значно економить час, необхідний для виконання складальних робіт.

кабельные разветвители купить в Днепропетровскекабельные разветвителиПродажа кабельных разветвителейКупить кабельные разветвители