Кнопки панели управления под заказкнопки управления, переключатели
Кнопки панелі управління
являють собою пристрої управління і сигналізації. Як правило, вони служать для контролю за контакторами і реле в електроланцюгах змінного струму з частотою 50 Гц, напругою близько 660 Вольт, а також постійного струму напругою, що не перевищує 600 Вольт.

Різноманітність кольорів дозволяє ефективно компонувати розподільні щити і блок, де використовуються кнопки керування. Його призначення – це комутація електричних ланцюгів управління магнітними пускателями, контакторами і звуковими сигналами при номінальному струмі до 5 Ампер і великому числі включень.

Производим кнопки управления, переключателиПакетний перемикач (де використовується кнопка пульта управління) націлена на одночасне ручне перемикання декількох електричних ланцюгів низької напруги. Він включає в себе групу контактів або пакета, корпусу і механізму. Зазвичай, пакетні перемикачі призначаються для комутації, а також для здійснення ручного вмикання-вимикання в ланцюгах постійного струму до 220 Вольт і змінного до 380 В.

Варто відзначити, що ручні перемикачі або рубильники представляють собою найпростіші апарати ручного керування. Вони бувають одно-, дво- і трьох полюсні, з передньої (бічний) рукояткою і можуть приєднуватися як попереду, так і збоку апарату.

 

kn18 kn17 kn16 kn15 kn14 kn13 kn12 kn11 kn10 kn9 kn8 kn7 kn6 kn5 kn4 kn3 kn2 kn1