Терморегулятори

Подробнее...Терморегулятори застосовуються в системах опалення, для контролю температури теплої підлоги, басейнів, теплиць, морозильних камер, а також для НЕ замерзання водозливів та ін.

Реле РН

Подробнее...Пристрій призначений для контролю напруги мережі живлення і автоматичного відключення ділянки кола (навантаження) при перевищенні чи зниженні напруги живлення вище або нижче встановленої межі з метою захисту електрообладнання.

Реле РН-311, РН-311М

Подробнее...Призначені для відключення навантаження 380 В / 50 Гц при недопустимих коливаннях напруги в мережі з тривалістю не менше 0,02 сек, порушення амплітудної симетрії напруги (перекосе фаз), обриві і порушення послідовності фаз. Ефективно використовується для захисту холодильного, кондиціонерного, компресорного та іншого електротехнічного обладнання, що має електродвигунове навантаження.Також використовуються в пристроях, де необхідно здійснювати постійний контроль наявності, якості і повнофазності напруги, наприклад в схемах АВР.

Реле контролю напруги, РКН, Реле

Подробнее...

Реле контролю напруги призначене для автоматичного відключення навантаження, що проходить через нього, при виході напруги за допустимі межі. У разі провалу напруги або стрибку, реле автоматично спрацьовує, сберігаючи, тим самим, електрообладнання * від пошкодження.

Програмування реле напруги дозволяє встановити верхній і нижній діапазон спрацьовування. Крок в 1 В дозволяє точно виставити допустимі межі. У тому числі можливо програмування часу затримки на включення після спрацьовування.