Диференціальний автоматичний вимикач ПЕКЛО 1-40 professional є сучасним поколінням пристроїв двополюсного виконання, контролюючих витік струму на землю, а також струми перевантаження і короткого замикання, призначених для захисту людей від ураження електричним струмом при контакті з струмоведучими частинами, для захисту обладнання від пожеж внаслідок порушення ізоляції проводки, а також для захисту ділянок ланцюга і обладнання від струмів перевантаження неприпустимої тривалості і від струмів короткого замикання.

b_0_145_16185078_0___images_mini_img_elektro_UZO_ad140_elmeh_1mini.jpg

Диференціальний автоматичний вимикач ПЕКЛО 1-40 professional застосовуються на промислових підприємствах, в житловому та цивільному будівництві, в розподільних устройсвах підстанцій, в поверхових і квартирних щитках. Диференціальний автоматичний вимикач ПЕКЛО 1-40 professional пристрій електромагнітної системи. Робота такого пристрою не залежить від напруги живлення. Підведення живлення (підключення) диференціального автоматичного вимикача АТ 1-40 professional можна виконувати як на верхні, так і на нижні клемні висновки, що дуже важливо при монтажі за допомогою гребінки.

b_0_145_16185078_0___images_mini_img_elektro_UZO_ad140_elmeh_2mini.jpg

 

 • Підвищена гранична найбільша відключає здатність
 • Широкий діапазон захисту від диференціального струму
 • Висока надійність механізму миттєвого розчеплення
 • Корпус і функціональні частини у виконані з високоякісних вогнестійких, теплостійких пластмас з підвищеними електроізоляційними характеристиками
 • Надійна робота і зручний монтаж
 • Підвищена стійкість до вібрацій і механічних ударів
 • Збільшений термін служби

Всі види ПРИСТРОЇВ захисного відключення зазначені в даному каталозі можуть застосовуватися в розподільних пристроях для захисту споживачів:

 • басейнах, саунах, ванних, душових, кухнях, пралень, де використовується електрообладнання, пов’язане з використанням води (пральні машини, посудомийні машини, електронагрівачі, гідронасоси, кондиціонери та ін.);
 • дитячих установах, а також приміщеннях, де присутні тварини і де існує ризик ураження електричним струмом, внаслідок пошкодження ізоляції легко доступною проводки та ін. електроприладів;
 • медичних установах (лікарнях, відділеннях стоматології, приміщеннях гідротерапії і т.д.);
 • житлових і не житлових приміщеннях від виникнення пожежі, внаслідок пошкодження ізоляції проводки.

При виборі УЗО слід враховувати, як робочі експлуатаційні параметри пристроїв, так і характеристики, що визначають їх якість і надійність.

Основні правила, яких слід дотримуватися при виборі пристроїв захисного відключення:

Сумарна величина струмів витоку мережі з урахуванням приєднаних стаціонарних і переносних електроприймачів у нормальному режимі роботи не повинна перевищувати 1/3 номінального струму УЗО. При відсутності даних про токах витоку електроприймачів її слід приймати з розрахунку 0,3 мА на 1А струму навантаження, а струм витоку мережі – з розрахунку 10 мкА на 1 метр довжини різного провідника.

Рекомендується використовувати УЗО, при спрацьовуванні яких відбувається відключення всіх робочих провідників, в тому числі і нульового, при цьому наявність захисту від надструмів в нульовому полюсі не потрібно.

У зоні дії УЗО нульовий робочий провідник не повинен мати з’єднань із заземленими елементами і нульовим захисним провідником. УЗО має зберігати працездатність і характеристики при короткочасних (до п’яти секунд) провалах напруги до 50% від номінального. У всіх випадках застосування УЗО повинен забезпечувати надійну комутацію кіл навантаження з урахуванням можливих перевантажень.

За наявності расцепителей УЗО випускаються як мають, так і не мають захист від надструмів. Переважно повинні використовуватися УЗО, що представляють єдиний апарат з автоматичним вимикачем, що забезпечує захист від надструмів.

У житлових будинках, як правило, повинні застосовуватися УЗО реагують не тільки на змінні, але і на пульсуючі струми пошкоджень. Джерелом пульсуючого струму є, наприклад, пральні машини з регуляторами швидкості, регульовані джерела світла, телевізори, відеомагнітофони, персональні комп’ютери тощо.

УЗО, як правило, слід встановлювати в групових мережах, що живлять штепсельні розетки, установка УЗО в лініях, які живлять стаціонарно встановлене обладнання і світильники, а також в загальнобудинкових освітлювальних мережах, як правило, не потрібно.

Для сантехкабін, ванних і душових рекомендується встановлювати ПЗВ з величиною струму спрацьовування до 10 мА, якщо на них виділена окрема лінія; в інших випадках (наприклад, при використанні однієї лінії для сантехкабіни, кухні та коридору) допускається використовувати ПЗВ з номінальним струмом до 30 мА.

УЗО має відповідати вимогам підключення. Особливу увагу слід звертати при використанні проводів і кабелів з алюмінієвими жилами (багато імпортних УЗО допускають підключення тільки мідних проводів).